Hulp aan school in Oekraïne

Onze stichting heeft besloten om een inzamelingsactie te houden voor een school in Lisice, in de omgeving van Ternopil, waarmee Mieścisko al jarenlang contacten onderhoudt.
Vorig jaar hebben we samen met Mieścisko al 2 generatoren en brandstof kunnen doneren. Ook hebben we bijgedragen om 45 kinderen van deze school een week lang in Mieścisko te ontvangen, om daar te genieten van sport- en spelactiviteiten in een rustige landelijke omgeving, weg van het oorlogsgeweld in hun eigen land.

Nu willen we opnieuw geld inzamelen voor brandstof voor de generatoren en de nodige reparaties in de klaslokalen, die door gebrek aan brandstof grote lekkages vertonen, zodat de kinderen daar weer naar school kunnen.
De Oekraïense overheid heeft helaas niet de middelen om iedereen te helpen.

Voor uw bijdrage aan onze acties voor Oekraïne kunt u geld overmaken naar

Rekeningnummer NL91 Rabo 0308 3138 87
t.n.v. Stichting Razem
onder vermelding van OEKRAINE.

Dit bericht is geplaatst in latest, UA, Uncategorized. Bookmark de permalink.